Marie Moravcová

O mně - klikněte zde

Po celý život jsem věděla, že se jednou budu věnovat józe. Jen bylo potřeba „dozrát“ a nechat část energie v oblíbených sportech jako volejbal a lyžování, kde jsem se postupně stala také lektorem.

Když přišel čas jógy, zakotvila jsem u Radhy Třešňákové, která rozvíjela a přetavovala zkušenosti Miládky Bartoňové. Ta mě přiměla, abych se přihlásila do Trenérského kurzu České akademie jógy Lady Rokosové. Postupně jsem absolvovala všechny tři stupně jejích kurzů, včetně kurzu na Filosofické fakultě, který je dnes součástí tříletého studia I. trenérské třídy a stala se trenérem/lektorem I. třídy. Během studia jsem záhy začala vést svoje lekce jógy a po dostudování začala také jako lektor pomáhat Ladě Rokosové vést kurzy III. třídy v České akademii jógy.

Této instituci vděčím za možnost setkat se s báječnými lektory, spolužáky, studenty i klienty. Všem děkuji za obohacení. Za všechny bych ráda uvedla zejména dvě osobnosti: PhMr. Rudolfa Skarnitzla a Arunu Singhví.

Jóga prostupuje celý můj současný život, pokouším se s různou intenzitou kráčet po všech čtyřech cestách jógy, učím se přijímat vše s pokorou, láskou a s klidnou myslí. Těším se i na setkání s vámi J  ať již na mých lekcích nebo v trenérské škole České akademie jógy.

Profesí jsem systémový inženýr, avšak životní cesta mne odvedla od manažerských funkcí. Kromě jógy mě naplňuje moje rodina a fotografování – nejraději krásných zahrad.

Kontakt: 607 609 925 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marie Moravcova

MOJE LEKCE

Lekce ve studiu Annámalai – Jungmannova 9, Praha 1:

čtvrtky: 12:00 - 13:15  Polední jógové protažení - kurz s možností přistoupení (Studio Annámalai), cena: 1.700,- Kč za 10 lekcí ve čtvrtletním kurzu nebo 200,- Kč  za jednotlivou lekci

75ti minutová polední lekce jemné jógy orientovaná na zklidnění a harmonizaci mysli, protažení a zpružnění těla. Každá lekce je jiná, ale vždy zažijete uvolnění těla a mysli při úvodní a závěrečné relaxaci či koncentraci, rozhýbání všech svalových partií, cvičení, která působí jako prevence bolesti zad ... a krásný společně sdílený čas a milou společnost :-). 

Individuální lekce dle dohody.

 

Lekce v MŠ Peroutkova, Peroutkova 1004, Praha 5:

úterky:  17:00 - 18:30;   18:30 – 20:00;    20:00 - 21:30  

čtvrtky:   19:30 - 21:00                               cena: 150 Kč

 

Lekce v Břežanech u Čisté u Rakovníka: víkendy a prázdniny v soukromé tělocvičně.

Vše vždy předem domluvit na 607 609 925 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně

Nový cyklus přednášek Sádhana aneb hledání spirituality v dnešním moderním tekutém světě


je pokračováním Fakta a mýty jógy. Začínáme od 26. 2. a přihlásit se můžete již nyní. Pro mimopražské máme speciální nabídku.


Více informací zde