Trenérská škola

Pro naši školu jógy používáme název trenérská škola, protože kurzy pro učitele jógy II. a I.třídy, organizujeme ve spolupráci s Univerzitou Karlovou - Fakultou tělesné výchovy a sportu (UK-FTVS)

Posloupnost vzdělávání v kurzech III.,II. a I.třídy vychází z posloupnosti udělování trenérských licencí. Tyto kurzy na sebe navazují a rozvíjejí znalosti získané v kurzu předcházejícím.

Jsme školou tradiční jógy, proto v našich osnovách najdete kromě anatomie a fyziologie jógy také studium etických a morálních principů, ásan, pránájámy, pratjáháry, dhárany a dhjány (K samádhi už musíte dojít sami ). Vyučují se také mantry, techniky vyšších stupňů jógy atd.

Spoluprací s Filosofickou fakultou se významně rozšířilo studium jógové filosofie a etiky.

Naši lektoři: Ing. Míla Savitrí Mrnuštíková, Ing. Lada Rokosová, Mgr. Erik Čipera, Luboš Hladík, Mgr. Veronika Vondráková, PhDr. Máša Svobodová, Ing. Zdeněk Štička, Vlaďka Janotková, Ing. Marie Moravcová, Eva Vokurková, Mgr. Veronika Lounová, Marcela Malečková, MUDr. Ema Kučerová, Mgr. Jitka Straková, PeadDr. Soňa Kyralová a další. A v neposlední řadě též přednášející obou fakult.

Přehled a návaznost kurzů:

Kurz pro instruktora / učitele jógy III. třídy (základní)

  • 3/37 od října 2020 - PROBÍHÁ
  • 3/38 od 9. 4. 2021 - nový rozvolněnější koncept. Pošlete nám email, my vám pošleme přihlašovací dokumenty.

Informace a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kurz pro instruktora / učitele jógy II. třídy (akreditovaný MŠMT)

  • 2/18 od září 2020 - PROBÍHÁ
  • 2/19 od září 2021 - MŮŽETE NÁM ZASLAT EMAIL A MY SI VÁS ZAŘADÍME DO SEZNAMU PŘEDBĚŽNÝCH ZÁJEMCŮ. TERMÍNY VYHLÁSÍME JARO/LÉTO 2021.

Informace a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kurz pro instruktora / učitele jógy I. třídy (tříleté studium na FF a FTVS)

 

  • 3. ročník na FTVS UK = kurz 1/10 od října 2018 - PROBÍHÁ
  • 2. ročník na FTVS UK = kurz 1/11 od října 2019 - PROBÍHÁ
  • 1. ročník na FF UK = kurz 1/12 od října 2020 - PROBÍHÁ
  • 1. ročník na FF UK = kurz 1/13 plánujeme od října 2021. MŮŽETE NÁM ZASLAT EMAIL A MY SI VÁS ZAŘADÍME DO SEZNAMU PŘEDBĚŽNÝCH ZÁJEMCŮ. TERMÍNY VYHLÁSÍME JARO/LÉTO 2021.

Informace a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Podrobnosti ke jednotlivým kurzům najdete

Kurz pro učitele jógy III. třídy

Kurz pro učitele jógy II. třídy

Kurz pro učitele jógy I. třídy

0
0
0
s2sdefault
Aktuálně

Semináře a přednášky k zakoupení


formou audio či videonahrávek - Míla Mrnuštíková, Ing. L. Ondračka


Bližší informace ZDE