O nás

Česká akademie jógy

IMG 7451upr zmensČ.A.J., z.s. je zapsaným spolkem příznivců jógy, učitelů/lektorů/trenérů jógy i vyznavačů ostatních aktivit, směřujících k sebepoznávání a osobnímu růstu.

Vznikla v lednu 2007 a od té doby prošlo výukou v jejích kurzech už na 1000 studentů - lektorů jógy. 

AKADEMIE

V rámci naší akademie provozujeme Trenérskou školu, kde probíhají kurzy jak pro budoucí učitele jógy, kteří v závěru trenérského jógového kurzu skládají zkoušky, tak pro lidi, kteří chtějí studovat jen pro sebe a nestačí jim běžná lekce jógy. Ti pak zkoušky skládat nemusejí.

Probíhají u nás navazující kurzy III., II. a I. trenérské třídy, v nichž nám jde především o kvalitní výuku lektorů jógy - spolupracujeme proto s Univerzitou Karlovou – Fakultou tělesné výchovy a sportu (FTVS) a od roku 2012 také s Filozofickou fakultou (FF UK) v Praze.

Kurzy jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Od roku 2018 pořádáme i nadstavbový kurz pro absolventy II. třídy zaměřený na výuku Gravidjógy.

Kurzy a jejich návaznost

 

caj-lekce-verejnostLEKCE JÓGY PRO VEŘEJNOST

V našem studiu Annámalai pořádáme také lekce jógy, které se zaměřují na různé stupně pokročilosti i na různé skupiny klientů.

V neposlední řadě nabízíme i individuální lekce na míru pro jednotlivé klienty či naopak balíčky pro firmy.

Naše jógové lekce jsou vždy vedeny kvalitními lektory, obvykle absolventy nejvyšší (I.) třídy TŠ naší akademie.

Vzhledem k tomu, že nemáme recepci přístupnou z ulice, je proto potřeba (jste-li nováček) kontaktovat vybraného lektora. Telefonní číslo či email je vždy uveden po rozkliknutí dané lekce v rozvrhu či v profilu lektorů pro veřejnost.

Zde si můžete vybrat z nabízených jógových lekcí 

 

caj-seminareSEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY, KURZY ČI ČTENÍ (PRO VEŘEJNOST I NAŠE STUDENTY)

V průběhu školního roku (od září do června) pro vás máme připravenu pestrou nabídku aktivit, která svým zaměřením pokrývá širokou paletu jógové tematiky.

 

Stejně jako u lekcí jógy i zde platí, že přednášející jsou odborníci ve svém oboru. Můžete se tedy těšit na celou škálu vědecky či badatelsky podložených informací, které vám pomohou na cestě za poznáním a třeba i vyvrátí mýty, kterými je jóga (zejména její filosofie, historie a související oblasti bádání: náboženství, víra, pojetí duše, etika...) opředena.

 

JAK A KDE

Aby vám z naší nabídky nic neuniklo, doporučujeme sledovat sekci NOVINKY na našem webu, přihlásit se k odběru našeho newsletteru, který rozesíláme jednou měsíčně (formulář najdete na každé stránce vždy dole pod kontakty) či sledovat naši Facebookovou stránku, kam pravidelně vkládáme upozornění na nové příspěvky, zajímavé články a události.

Naše aktivity probíhají převážně ve Studiu ANNÁMALAI, Jungmannova 9 (budova Husova sboru, vchod průchodem k divadlu Kalich, 2. patro - vrátný na požádání vpouští), Praha 1.

Výuka v trenérské škole pak i na jednotlivých fakultách Univerzity Karlovy (na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze a na Filozofické fakultě UK v Praze).

Pro mimopražské, kteří by se rádi zúčastnili víkendových seminářů a kurzů, nabízíme možnost přespání v našem studiu, které má oddělené dámské/pánské šatny se sociálním zařízením a sprchovým koutem, malou vybavenou kuchyňku s rychlovarnou konvicí, myčku a ledničkou, jógové podložky, deky a polštářky k zapůjčení.

Jedna noc u nás stojí 150 Kč.

 

studio annamalai 1PRONÁJEM PROSTOR

Nově nabízíme i možnost pronájmu našeho studia pro vaše lekce, semináře, přednášky.

Možnost pronájmu velké cvičebny (pohodlně se na cvičení vejde 24 osob). Na seminář či přednášku i více. Podložky, polštářky a deky jsou k dispozici. Přístup k šatnám i kuchyňce je samozřejmostí.

 

 

 

CAJ-individualni-lekceMožnost pronájmu malé terapeutické místnosti, kde se dají praktikovat individuální lekce (1 + 1), menší semináře, přednášky (pro 8 lidí) či masáže. Místnost obsahuje vyvýšené patro s jednolůžkem, sušičku, pračku, rychlovarnou konvici, sociální zařízení se sprchovým koutem, masážní rozkládací lehátko, 9 židlí, aj.

 

caj-masazeVšechny místnosti (kromě šaten a sociálních zařízení) mají i přirozený zdroj světla.

 

V případě zájmu nás, prosíme, kontaktujte na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

NAŠI ABSOLVENTI

Č.A.J. se může pochlubit řadou úspěšných absolventů, z nichž někteří absolvují po čase Trenérskou školu I. třídy znovu (postupně se proměňující obsah studia a obměna lektorů je přivádí k touze opakovaně na sobě pracovat a potkat se s novými tématy či z nových úhlů prohloubit stávající vědomosti).

Je samozřejmostí, že všichni členové týmu Č.A.J., kteří se o Vás starají, tuto Trenérskou školu sami absolvovali. Do tohoto týmu v současné chvíli patří:

Tuto školu navštěvovali či navštěvují v současném českém jógovém světe často frekventovaná jména - mj. Máša Svobodová, Zdeněk Štička, Josef Vajnar, Pavel Hájek, Vašek Krejčík, Věra Vojtěchová, Martin Wagenknecht, Lucie Procházková, Marie Hledíková, Petra Špindlerová, Pavla Rožumberská, Karin Póčová -  Peštová, Živana Stupková, Jana Konrádyová, Kamila Neumannová, Marcela Mikešová, Lenka Kýrová ... a mnoho dalších úspěšných minulých či stávajících "studentů" naší Trenérské školy, z nichž mnohé dávno znáte z jejich vlastních lekcí, jógových studií či nově vzniklých jógových škol.

 

pen

Pokud váháte, zda se přihlásit do naší akademie, přečtěte si reakce našich bývalých i stávajících studentů. Snad Vám jejich milá slova, za která velice děkujeme, pomohou ve vašem rozhodování.

Odkaz ZDE

 

VÝHODNÉ ČLENSTVÍ

Pro naše členy zajišťujeme o 15 % nižší ceny vybraných nabízených aktivit, přednostní zařazení do pořadníku před nečleny, možnosti splátek kurzů a další...

Zde si, prosíme, přečtěte podmínky přijetí a výhody členství v Č.A.J:

Rádi v našich řadách přivítáme i Vás.

Za tým České akademie jógy

Ing. Lada Rokosová

předsedkyně představenstva České akademie jógy

0
0
0
s2sdefault
Aktuálně

Další kurz pro učitele jógy III. třídy


otevíráme v lednu 2020. Můžete se přihlašovat.


Podrobnosti a přihlášky

Večerní jógová škola - jóga pro sebe sama


se koná každý čtvrtek. Můžete navštěvovat i jednotlivé lekce.


Více informací

Dva provázané kurzy Átmavičáry s Ladou Rokosovou


můžete navštěvovat i jednotlivě. Kurzy s možností přistoupení. Začínáme po 23. 9. a so 28. 9.


Podrobnosti a přihlášky ZDE